Ons team

Open, nuchter en no-nonsense: deze kwaliteiten slaan niet alleen op Weemen als organisatie, maar ook op alle 60 enthousiaste en bevlogen professionals die bij ons werken. Onze medewerkers hebben ondanks de groei in de afgelopen jaren de cultuur in stand weten te houden. Al onze medewerkers hebben een degelijke opleiding genoten en zijn ervaren op hun vakgebied. Bovendien zijn het mensen die relatiegericht en praktisch ingesteld zijn. Iedereen die met ze gewerkt heeft, zal dat beamen.

'Onze 60 enthousiaste en bevlogen professionals zijn relatiegericht en praktisch ingesteld'

Ons team

Anita Venbrux

T +31 485 33 66 11

Ilse Janssen

T +31 485 33 66 11

Maartje Hendriks

T +31 485 33 66 11

René Goossens

T +31 485 33 66 21
E reneg@weemen.nl

Lian Heijnen-Hegger

T +31 77 399 79 84
E lian@weemen.nl

Hans Hendriks

T +31 485 33 66 11

Chantal Hermsen

T +31 485 33 66 11

Frank van Hoof

T +31 485 33 66 11
E frank@weemen.nl

Marco van den Bergh

T +31 492 39 11 18
E marco@weemen.nl

Helma Mooren

T +31 77 366 15 15

Remco Nijssen

T +31 485 33 66 11

Harr van Lieshout

T +31 77 399 79 81
E harr@weemen.nl

Judith van der Linden

T +31 485 33 66 15
E judith@weemen.nl

Loes Swinkels

T +31 492 39 11 11

Patricia Verkoelen

T +31 495 65 77 37
E patricia@weemen.nl

Gideon Zonnenberg

M +31 6 12 99 26 16
E gideon@weemen.nl