Ons team

Open, nuchter en no-nonsense: deze kwaliteiten slaan niet alleen op Weemen als organisatie, maar ook op alle 60 enthousiaste en bevlogen professionals die bij ons werken. Onze medewerkers hebben ondanks de groei in de afgelopen jaren de cultuur in stand weten te houden. Al onze medewerkers hebben een degelijke opleiding genoten en zijn ervaren op hun vakgebied. Bovendien zijn het mensen die relatiegericht en praktisch ingesteld zijn. Iedereen die met ze gewerkt heeft, zal dat beamen.

'Onze 60 enthousiaste en bevlogen professionals zijn relatiegericht en praktisch ingesteld'

Ons team

Caro Ekstijn

DTP Medewerker

T +31 487 51 26 60

Joris Foolen

Accountmanager

T +31 485 33 66 13
E joris@weemen.nl

Ingeborg Giepmans

Accountmanager

T +31 485 33 66 22
E ingeborg@weemen.nl

René Goossens

Accountmanager

T +31 485 33 66 21
E reneg@weemen.nl

Lian Heijnen-Hegger

Accountmanager

T +31 77 399 79 84
E lian@weemen.nl

Hans Hendriks

DTP Medewerker

T +31 485 33 66 11

Chantal Hermsen

DTP Medewerker

T +31 77 366 15 15

Frank van Hoof

Directeur

T +31 485 33 66 11
E frank@weemen.nl

Paul van den Hout

Accountmanager

T +31 492 39 11 18
E paul@weemen.nl

Helma Mooren

Grafisch Vormgever

T +31 77 366 15 15

Amanda van Lanen

Communicatieadviseur

M +31 6 47 14 71 30
T +31 485 33 66 25
E amanda@weemen.nl

Harr van Lieshout

Accountmanager

T +31 77 399 79 81
E harr@weemen.nl

Judith van der Linden

Accountmanager

T +31 485 33 66 15
E judith@weemen.nl

Anke van de Lockant

Communicatieadviseur Brandportals

M +31 6 19 19 33 45
T +31 485 33 66 27
E anke@weemen.nl

Carolien van der Steen

Accountmanager

T +31 492 39 11 17
E carolien@weemen.nl

Debbie Stiphout

Grafisch Vormgever

T +31 487 51 26 60

Loes Swinkels

DTP Medewerker

T +31 492 39 11 11

Anita Venbrux

DTP Medewerker

T +31 485 33 66 11

Patrick Vergeer

Accountmanager

T +31 487 51 15 30
E patrick@weemen.nl

Linde in `t Zandt

Accountmanager

T +31 485 33 66 29
E linde@weemen.nl

Gideon Zonnenberg

Commercieel Manager

M +31 6 12 99 26 16
E gideon@weemen.nl

Patricia Verkoelen

Accountmanager

T +31 495 65 77 37
E pverkoelen@meerdandrukkers.nl

Jean-Pierre Knapen

Grafisch Vormgever

T +31 495 65 77 10

Marc Dijkstra

Commercieel Manager

M +31 6 53 34 61 61
T +31 495 65 77 10
E mdijkstra@meerdandrukkers.nl

Ivo Kersten

Innovator & creator

T +31 485 33 66 11
E ivo@weemen.nl

Sam Verheijen

DTP Medewerker

T +31 495 65 77 10