Weemen Haps

Kerkstraat 16
5443 AB Haps

Postbus 16
5443 ZG Haps

T +31 485 33 66 11
E haps@weemen.nl

Op werkdagen zijn we geopend van 8.30 uur tot 17.00 uur

KVK: 16059781


Contact of aanvragen offerte

(lees ons Privacy statement om te zien hoe wij om gaan met jouw gegevens)

Graag heb ik contact over:

* verplichte velden

Ons team

Amanda van Lanen

Communicatieadviseur

M +31 6 47 14 71 30
T +31 485 33 66 25
E amanda@weemen.nl

Caro Ekstijn

DTP Medewerker

T +31 487 51 26 60

Joris Foolen

Accountmanager

T +31 485 33 66 13
E joris@weemen.nl

Anita Venbrux

DTP Medewerker

T +31 485 33 66 11

René Goossens

Accountmanager

T +31 485 33 66 21
E reneg@weemen.nl

Lian Heijnen-Hegger

Accountmanager

T +31 77 399 79 84
E lian@weemen.nl

Hans Hendriks

DTP Medewerker

T +31 485 33 66 11

Chantal Hermsen

DTP Medewerker

T +31 77 366 15 15

Frank van Hoof

Directeur

T +31 485 33 66 11
E frank@weemen.nl

Helma Mooren

Grafisch Vormgever

T +31 77 366 15 15

Remco Nijssen

DTP Medewerker

T +31 485 33 66 11

Harr van Lieshout

Accountmanager

T +31 77 399 79 81
E harr@weemen.nl

Judith van der Linden

Accountmanager

T +31 485 33 66 15
E judith@weemen.nl

Carolien van der Steen

Accountmanager

T +31 492 39 11 17
E carolien@weemen.nl

Debbie Stiphout

Grafisch Vormgever

T +31 487 51 26 60

Loes Swinkels

DTP Medewerker

T +31 492 39 11 11

Patricia Verkoelen

Accountmanager

T +31 495 65 77 37
E patricia@weemen.nl

Patrick Vergeer

Accountmanager

T +31 487 51 15 30
E patrick@weemen.nl

Marc Frankena

Accountmanager

T +31 495 65 77 23
E marcf@weemen.nl

Gideon Zonnenberg

Commercieel Manager

M +31 6 12 99 26 16
E gideon@weemen.nl

Actueel