Ons team

Open, nuchter en no-nonsense: deze kwaliteiten slaan niet alleen op Weemen als organisatie, maar ook op alle 70 enthousiaste en bevlogen professionals die bij ons werken. Onze medewerkers hebben ondanks de groei in de afgelopen jaren de cultuur in stand weten te houden. Al onze medewerkers hebben een degelijke opleiding genoten en zijn ervaren op hun vakgebied. Bovendien zijn het mensen die relatiegericht en praktisch ingesteld zijn. Iedereen die met ze gewerkt heeft, zal dat beamen.

'Onze 70 enthousiaste en bevlogen professionals zijn relatiegericht en praktisch ingesteld'

Directie

Team Communicatie

Anke van de Lockant

Communicatieadviseur

M +31 6 19 19 33 45
T +31 485 33 66 27
E anke@weemen.nl

Mark Hermans

Communicatieadviseur

M +31 6 51 27 50 91
T +31 485 33 66 24
E mark@weemen.nl

Amanda van Lanen

Communicatiemedewerker

M +31 6 47 14 71 30
T +31 485 33 66 25
E amanda@weemen.nl

Dominiek van Gent

Art director

T +31 485 33 66 26
E dominiek@weemen.nl

René van Vuuren

Webdeveloper

M +31 6 44 28 16 34
T +31 485 33 66 26
E renevv@weemen.nl

Team Haps

Gideon Zonnenberg

Commercieel Manager

M +31 6 12 99 26 16
E gideon@weemen.nl

Linde in `t Zandt

Accountmanager

T +31 485 33 66 29
E linde@weemen.nl

René Goossens

Accountmanager

T +31 485 33 66 21
E reneg@weemen.nl

Ingeborg Giepmans

Accountmanager

T +31 485 33 66 22
E ingeborg@weemen.nl

Joris Foolen

Accountmanager

T +31 485 33 66 13
E joris@weemen.nl

Judith van der Linden

Accountmanager

T +31 485 33 66 15
E judith@weemen.nl

Anita Venbrux

Studiomedewerker

T +31 485 33 66 11

Hans Hendriks

Studiomedewerker

T +31 485 33 66 11

Team Druten

Dirk van de Ven

Commercieel Manager

M +31 6 14 04 21 51
E dirk@weemen.nl

Patrick Vergeer

Accountmanager

T +31 487 51 15 30
E patrick@weemen.nl

Caro Ekstijn

Studiomedewerker

T +31 487 51 26 60

Debbie Huijsmans

Studiomedewerker

T +31 487 51 26 60

Team Gemert

Vitalis Vos

Accountmanager

T +31 492 39 11 10
E vitalis@weemen.nl

Carolien van der Steen

Accountmanager

T +31 492 39 11 17
E carolien@weemen.nl

Paul van den Hout

Accountmanager

T +31 492 39 11 18
E paul@weemen.nl

Neel van Eupen

Studiomedewerker/fotograaf

T +31 492 39 11 11

Loes Swinkels

Studiomedewerker

T +31 492 39 11 11

Team Venlo

Dirk van de Ven

Commercieel Manager

M +31 6 14 04 21 51
E dirk@weemen.nl

Lian Heijnen-Hegger

Accountmanager

T +31 77 399 79 84
E lian@weemen.nl

Harr van Lieshout

Accountmanager

T +31 77 399 79 81
E harr@weemen.nl

Helma Mooren

Studiomedewerker

T +31 77 366 15 15

Chantal Hermsen

Studiomedewerker

T +31 77 366 15 15