Weemen Gemert

Dommel 36
5422 VH Gemert

T +31 492 39 11 11
E gemert@weemen.nl

Op werkdagen zijn we geopend van 8.30 uur tot 17.00 uur

KVK: 55046053


Contact of aanvragen offerte

(lees ons Privacy statement om te zien hoe wij om gaan met jouw gegevens)

    Graag heb ik contact over:

    * verplichte velden

    Ons team

    Caro Ekstijn

    DTP Medewerker

    T +31 487 51 26 60

    Joris Foolen

    Accountmanager

    T +31 485 33 66 13
    E joris@weemen.nl

    Anita Venbrux

    DTP Medewerker

    T +31 485 33 66 11

    Marc Dijkstra

    Commercieel Manager

    M +31 6 53 34 61 61
    T +31 495 65 77 10
    E marcd@weemen.nl

    Anke van de Lockant

    Communicatieadviseur Brandportals

    M +31 6 19 19 33 45
    T +31 485 33 66 27
    E anke@weemen.nl

    Ingeborg Giepmans

    Accountmanager

    T +31 485 33 66 22
    E ingeborg@weemen.nl

    René Goossens

    Accountmanager

    T +31 485 33 66 21
    E reneg@weemen.nl

    Lian Heijnen-Hegger

    Accountmanager

    T +31 77 399 79 84
    E lian@weemen.nl

    Hans Hendriks

    DTP Medewerker

    T +31 485 33 66 11

    Chantal Hermsen

    DTP Medewerker

    T +31 77 366 15 15

    Frank van Hoof

    Directeur

    T +31 485 33 66 11
    E frank@weemen.nl

    Paul van den Hout

    Accountmanager

    T +31 492 39 11 18
    E paul@weemen.nl

    Helma Mooren

    Grafisch Vormgever

    T +31 77 366 15 15

    Remco Nijssen

    DTP Medewerker

    T +31 485 33 66 11

    Harr van Lieshout

    Accountmanager

    T +31 77 399 79 81
    E harr@weemen.nl

    Judith van der Linden

    Accountmanager

    T +31 485 33 66 15
    E judith@weemen.nl

    Ivo Kersten

    Innovator & creator

    T +31 485 33 66 11
    E ivo@weemen.nl

    Jean-Pierre Knapen

    Grafisch Vormgever

    T +31 495 65 77 10

    Amanda van Lanen

    Communicatieadviseur

    M +31 6 47 14 71 30
    T +31 485 33 66 25
    E amanda@weemen.nl

    Carolien van der Steen

    Accountmanager

    T +31 492 39 11 17
    E carolien@weemen.nl

    Debbie Stiphout

    Grafisch Vormgever

    T +31 487 51 26 60

    Loes Swinkels

    DTP Medewerker

    T +31 492 39 11 11

    Patricia Verkoelen

    Accountmanager

    T +31 495 65 77 37
    E patricia@weemen.nl

    Patrick Vergeer

    Accountmanager

    T +31 487 51 15 30
    E patrick@weemen.nl

    Sam Verheijen

    DTP Medewerker

    T +31 495 65 77 10

    Marc Frankena

    Accountmanager

    T +31 495 65 77 23
    E marcf@weemen.nl

    Linde in `t Zandt

    Accountmanager

    T +31 485 33 66 29
    E linde@weemen.nl

    Gideon Zonnenberg

    Commercieel Manager

    M +31 6 12 99 26 16
    E gideon@weemen.nl

    Actueel