bouwhelm

Weemen
Bouwnieuws

De bouw van ons nieuwe bedrijfspand op de hoekkavel op Bedrijvenpark Laarakker in Haps is van start gegaan. We nemen jou graag mee in het bouwproces aan de hand van leuke winacties, interessante feitjes en mooie verhalen. We hopen jou straks te mogen ontvangen in ons gloednieuwe pand!

Weemen Limburg

Campusgebouw Villa Flora
Villafloraweg 1
5928 SZ Venlo

T +31 77 366 15 15
T +31 495 65 77 10
E limburg@weemen.nl

Op werkdagen zijn we geopend van 8.30 uur tot 17.00 uur

KVK: 16059781


Graag heb ik contact over:

* verplichte velden

Ons team

Anita Venbrux

T +31 485 33 66 11

Ilse Janssen

T +31 485 33 66 11

Maartje Hendriks

T +31 485 33 66 11

René Goossens

T +31 485 33 66 21
E reneg@weemen.nl

Hans Hendriks

T +31 485 33 66 11

Chantal Hermsen

T +31 485 33 66 11

Frank van Hoof

T +31 485 33 66 11
E frank@weemen.nl

Helma Mooren

T +31 77 366 15 15

Remco Nijssen

T +31 485 33 66 11

Harr van Lieshout

T +31 77 399 79 81
E harr@weemen.nl

Judith van der Linden

T +31 485 33 66 15
E judith@weemen.nl

Loes Swinkels

T +31 492 39 11 11

Patricia Verkoelen

T +31 495 65 77 37
E patricia@weemen.nl

Gideon Zonnenberg

M +31 6 12 99 26 16
E gideon@weemen.nl