Weemen home

Nieuws

Eerste A73 Tennis- en Netwerkevent groot succes!

Woensdag 8 juni organiseerde Weemen samen met Bol adviseurs en Personato Werving en Selectie het eerste A73 Tennis- en Netwerkevent. Voor dit evenement met een sportieve tint waren 100 directeuren uit de regio van de A73 op het prachtige tennispark van TC Topspin in Boxmeer uitgenodigd.

Na het volgen van leerzame tennisclinics en een vermaakvolle demonstratiewedstrijd van Paul Haarhuis, Jacco Eltingh, Jan Siemerink en Twan Weemen, werd er met een drankje en een ‘walking dinner’ volop genetwerkt. De slogan ‘Van ondernemers Voor ondernemers’ werd helemaal waargemaakt.

Door mee te doen aan deze dag hebben de deelnemers maar liefst € 5.500,- opgehaald voor het goede doel; de Richard Krajicek Foundation. Deze stichting legt zich toe op het realiseren van multifunctionele speelpleinen in wijken waar geen voorzieningen zijn.

Iedereen bedankt voor hun enthousiaste deelname!


Bekijk het filmpje van deze dag.

Op de foto: Paul Haarhuis (links) en Twan Weemen (rechts) ontvangen van de burgemeester van Boxmeer, de heer K. van Soest (midden), een geschenk van gemeente Boxmeer.

« Terug naar overzicht deel dit artikel: Deel op LinkedIn Deel op Twitter
Vanmiddag komen de nieuwe collega's uit #Gemert kennismaken met de collega's van Weemen Haps en Weemen Boxmeer! #gezellig #enthousiastteam
Lees meer...
Wees op tijd met uw bestellingen voor drukwerk en andere communicatiemiddelen! Vrijdag 18 mei, dag na Hemelvaart, zijn we gesloten.
Lees meer...